Pohárky

Dvouplášťový cestovní hrnek. Paddington

Dvouplášťový cestovní hrnek. Paddington
Dvouplášťový keramický cestovní hrnek 275ml se silikonovým víčkem. Ideální pro horké nápoje. Tamponový potisk není vhodný pro mytí v myčce. Keramický transfer je vhodný pro mytí v myčce. Není určeno pro použítí v mikrovlné troubě.

Pohárek z bambusu Astoria+

Pohárek z bambusu Astoria+ - white
Jednostěnná sklenice z bambusových vláken (50%) a PP (50%) se silikonovým víčkem a rukojetí. Objem 350 ml. Může dojít k přenosu tepla vzhledem k tomu, že se jedná o jednostěnný produkt. Není učeno pro použití v mikrovné troubě.

PP sklenice Astoria

PP sklenice Astoria - white
Jednostěnná sklenice z lesklého bílého PP se silikonovým víčkem a středním kroužkem. Objem 350 ml. Může dojít k přenosu tepla vzhledem k tomu, že se jedná o jednostěnný produkt.

Pohárek z kukuřice Nan

Pohárek z kukuřice Nan - lime
Jednostěnný pohárek o objemu 350ml. Materiál 100% kukuřičný PLA, se slikonovým víčkem a držátkem. PLA (polymléčná kyselina) je vyrobena z fermentovaného rostlinného škrobu, který je bez toxických látek a je neutrální vůči uhlíku.

Hrnek s dvojitými stěnami Sondrio

Hrnek s dvojitými stěnami Sondrio
275 ml keramický cestovní hrnek s dvojitými stěnami, s motivem sněhových vloček a silikonovým víčkem. Tamponový potisk není vhodný do myčky. Keramický potisk je do myčky vhodný.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku