Bezdrátové nabíječky

Bezdrátová nabíječka Uve Charging

Bezdrátová nabíječka Uve Charging - white
Bezdrátová nabíječka. Připojte zařízení k Vašemu počítači, položte na něj chytrý telefon a nechte ho nabíjet. Při nabití svítí modře. Kompatibilní s nejnovějšími androidy, iPhone® 8, X a novější. Output: DC5V/1A (5W).

Bezdrátová nabíječka Wireless Plato

Bezdrátová nabíječka Wireless Plato - white
Bezdrátová nabíječka. Připojte zařízení k Vašemu počítači, položte na něj chytrý telefon a nechte ho nabíjet. Během nabíjení svítí. Výstup DC5V/1A (5W). Kompatibilní s nejnovějšími androidy, iPhone® 8, 8S, X a novější.

Bezdrátová nabíjecí podložka Unipad

Bezdrátová nabíjecí podložka Unipad - white
Nabíjecí podložka s dvou portovým 2.0 hubem a USB portem vytvoří bezdrátovou nabíjecí stanici pro chytré telfony. Výstup DC5V/1A (5W). Kompatibilní s nejnovějšími androidy, iPhone® 8, 8S, X a novější.

Bezdrátová powerbanka Duo

Bezdrátová powerbanka Duo - white
Bezdrátová powerbanka s kapacitou 5000 mAh, kryt z ABS plastu. Obsahuje konektor typu C. Výstup DC5V/0.8A. Kompatibilní s posledními modely Android a iPhone 8 a novější.

Ultratenká bezdrát. nabíječka Thinny Wireless

Ultratenká bezdrát. nabíječka Thinny Wireless - white
Ultratenká bezdrátová nabíječka. Připojte zařízení k počítači a začněte nabíjet smartphone. Výstup:DC 9V/1.1A (10W) pro rychlé nabíjení. Kompatibilní s nejnovější androidy, iPhone® 8, X a novější.

Bezdrátová power banka Power&Wireless

Bezdrátová power banka Power&Wireless - matt silver
Bezdrátová nabíjecí powerbanka 4000 mAh z hliníku. Obsahuje konektor typu C. Výstup DC5V/1.0A. Kompatibilní s nejnovějšími androidy, iPhone® 8, 8S, X a novější.

Power banka 8000 mAh Vigor

Power banka 8000 mAh Vigor - white
Bezdrátově nabíjecí power banka s kapacitou 8000 mAh. Položte na ní Váš chytrý telefon a nechte ho nabíjet.Powerbanku lze nabít pomocí kabelu nebo bezdrátově. Obsahuje konektor typu C. Výstupní napětí: DC5V/1A- 2.1A. Kompatibilní s posledními modely Android a iPhone 8 a novější.

Desky s bezdrátovou nabíječkou Smartnote

Desky s bezdrátovou nabíječkou Smartnote
A5 desky na dokumenty s PU podšívkou obsahující DC5V/1A bezdrátovou nabíječku a 4000 mAh power banku. Obsahuje micro USB do konektoru typu C kabel. Obsahuje 20 stránkový blok a několik vnitřních kapes. Přiložena detsička z černého hliníku vhodná pro umítění loga.

Bezdrátový nabíjecí box Cleandesk

Bezdrátový nabíjecí box Cleandesk
Krabička na stolní potřeby z bambusu s bezdrátovou nabíječkou. Obsahuje 80 cm USB nabíjecí kabel. Výstup DC5V/1A (5W). Kompatibilní se všemi QI zařízeními jako jsou nejnovější androidy, iPhone ® 8, 8S, X a novější. Bambus je přírodní materiál, může dojít k mírným změnám barvy, dekorace a velikosti.

Desky s bezdrátovou nabíječkou Smartfolder

Desky s bezdrátovou nabíječkou Smartfolder
A4 desky na dokumenty s PU podšívkou obsahující DC5V/1A bezdrátovou nabíječku a 4000 mAh power banku. Obsahuje micro USB do konektoru typu C kabel. Obsahuje 20 straánkový blok a několik vnitřních kapes.

Bezdrátová nabíječka Flake Charger

Bezdrátová nabíječka Flake Charger
Bezdrátová nabíječka. Připojte zařízení do počítače, položte na něj Váš chytrý telefon a nechte ho nabíjeě. Výstupní napětí: DC5V/1A (5W). Kompatibilní s posledními modely Android a iPhone 8 a novější. Ideální pro plnobarevnou personalizaci.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku