Cestovní adaptéry

PRO Light USB. 3-pole Skross

PRO Light USB. 3-pole Skross
Inovativní 3 kolíková cestovní zásuvka, která může být použita ve více než 100 zemích. Funguje jako cestovní zásuvka a USB nabíječka pro cestující z Evropy (Schuko & Euro standardy). 3 kolíková, uzemněná. Splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní standardy a normy. Bezpečné i pro děti.

World to EU. 3-pole Skross

World to EU. 3-pole Skross
Cestovní adaptér pro cesty do Evropy, ideální pro země, které používají Schuko standard. Můžete ji použít pro 2 nebo 3 kolíková zařízení. 3 kolíková, uzemněná. Splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní standardy a normy. Bezpečné i pro děti.

PRO World & USB. 3-pole Skross

PRO World & USB. 3-pole Skross
Kompaktní 3 kolíková zásuvka z Evropy (Schuko standard). Vhodné i pro připojení náročných zařízení jako laptopy nebo fény kdekoliv na světě. 3 kolíková, uzemněná. Splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní standardy a normy. Bezpečné i pro děti.

MUV USB. 2-pole Skross

MUV USB. 2-pole Skross
Kompaktní všestranný světový adaptér MUV USB from SKROSS® vše v jednom. Zatímco adaptér poskytuje správné připojení pro váš holící strojek, duální USB nabíječka může doplnit baterie jak ve vašem chytrém telefonu, tak v tabletu. 2 kolíková, neuzemněná. Splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní standardy a normy. Bezpečné i pro děti.

Svět do UK USB Skross ®

Svět do UK USB Skross ®
Adaptér pro země s UK standartem. Lze ho použít pro propojení všech 2 a 3 kolíkových zařízení a zároveň nabití USB zařízení.

MUV mirco. 2-pole Skross

MUV mirco. 2-pole Skross
Univerzální SKROSS® cestovní adaptér. Vhodný pro Evropu, USA/Japonsko, Asutrálii/Čínu. 2 kolíkový, neuzemněný. Splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní standardy a normy. Bezpečné i pro děti.

Newton. Sada USB adaptérů

Newton. Sada USB adaptérů
Sada USB adaptérů. ABS. Zahrnuje zástrčku a adaptér do auta s výstupem 5V/1A. Dodáváno v EVA obalu. Obal: ø75 x 36 mm
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku