Cestovní tašky a batohy

Sportovní taška Terra

Sportovní taška Terra - black
Zářivě barevná sportovní nebo cestovní taška s přední kapsou a malou přední kapsou. 600D polyester.

Sportovní taška 600D Leis

Sportovní taška 600D Leis - black
Sportovní taška z 600D polyesteru se 2 zipy, bočními přihrádkami a 1 kapsou na zip na přední kapse s očkem pro sluchátka. Odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno.

Sportovní Taška Novak S - Černá

Sportovní Taška Novak S - Černá
Sportovní taška André Philippe s nastavitelným popruhem, přední kapsou na zip, vnitřní přihrádkou na mobil a pero Materiál: 840D polyester/PVC, podšívka: 210D polyester.

MOTION BAG. MOTION luxusní cestovní taška

MOTION BAG. MOTION luxusní cestovní taška - Světle Šedá
Novinka
MOTION BAG je praktická a stylová cestovní taška z kationtového polyesteru 600D z vysoce kvalitní imitací kůže. Jeho prostorná hlavní kapsa je ideální pro uložení oblečení a dalšího příslušenství potřebných pro krátké výlety. Má také čtyři vnitřní kapsy a přední kapsu s asymetrickou designovou klopou, která charakterizuje tuto linii a dodává jí moderní vzhled. Má magnetický uzávěr. Praktičnost této tašky je doplněna pečlivým designem, který vede k detailům, jako je prostor pro umístění jmenovky, kovové nohy, které chrání tašku, když je položena, design zipu, který umožňuje její uzavření zámkem (není součástí dodávky) a popruhy jsou nastavitelné a pohodlné. MOTION BAG se dodává v obalu z netkané textilie. 500 x 300 x 250 mm | Taška: 700 x 450 x 75 mm

Víkendová taška z plátna Monaco

Víkendová taška z plátna Monaco
Víkendová taška z plátna 340 g/m² s detaily z recyklovaného PU. Podšívka z RPET 210D. Nastavitelné a odnímatelné pevné popruhy. Příruční zavazadlo té správné velikosti.

Víkendová taška z plátna Zurich

Víkendová taška z plátna Zurich
Víkendová taška z vysoce kvalitního praného plátna 450 g/m² s detaily z recyklovaného PU. Podšívka z RPET 210D. Nastavitelné a odnímatelné pevné popruhy. Příruční zavazadlo té správné velikosti.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku