Dámské polokošile

THC EVE. Dámská polokošile

THC EVE WH. Dámská polokošile - Bílá / S
Dámská přiléhavá polokošile ze 100% bavlněného piké (195 g/m²). Barva 83: 85% bavlna a 15% viskóza. Žebrovaný límec a rukávy. Vyztužovací pásek v límci. Vyztužená léga se 4 barevnými knoflíky. Náhradní knoflík ve vnitřním švu. Šité po stranách. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

THC ROME WOMEN. Dámská polokošile s přiléhavým střihem

THC ROME WOMEN WH. Dámská polokošile s přiléhavým střihem - Bílá / M
Dámská přiléhavá polokošile ze 100% bavlněného piké (195 g/m²) s bočními rozparky. Barva 83: 85% bavlna a 15% viskóza. Krátký rukáv. Žebrovaný límec a rukávy. Dvoubarevný kontrast na límci, léze a rukávech. Vyztužená léga. Náhradní knoflík ve vnitřním švu. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

THC BERN WOMEN. Dámská polokošile s dlouhým rukávem

THC BERN WOMEN WH. Dámská polokošile s dlouhým rukávem - Bílá / L
Dámská polokošile s dlouhým rukávem ze 100% bavlněného piké (210 g/m²). Barva 83: 85% bavlna a 15% viskóza. Žebrovaný límec a rukávy, žebrovaná výztuž na límci a vyztužená léga se 4 barevnými knoflíky. Spodní část s bočními rozparky. Náhradní knoflík ve vnitřním švu. Šité po stranách. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

PLANET DÁMSKÉ POLO 170g Planet Women

PLANET DÁMSKÉ POLO 170g Planet Women - White / XL
SOL'S PLANET Women, dámské piqué polo z bio bavlny. Rovný střih, límec a manžety rukávů v 1x1 žebrovaném úpletu, knoflíková léga se 3 knoflíky tón v tónu, náhradní knoflík na vnitřní straně bočního švu, neutrální velikostní štítek. Materiál: 170g/m², 100% OCS certifikovaná bio bavlna, OEKO-TEX.
XS - 2XL

PEOPLE DÁMSKÉ POLO 210g

PEOPLE DÁMSKÉ POLO 210g - White / XL
SOL'S PEOPLE Women, dámské piqué polo. Vypasovaný střih, límec a manžety na rukávech v 1x1 žebrovaném úpletu, knoflíková léga se 4 knoflíky tón v tónu, krční lemovka, rovný pas s bočními rozparky. Materiál: 210g/m², 100% česaná prstencová bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

PASSION DÁMSKÉ POLO 170g

PASSION DÁMSKÉ POLO 170g - White / S
SOL'S PASSION Women, dámské piqué polo. Široká škála barev. Vypasovaný střih, žebrovaný pletený límec, zesílená knoflíková léga se 4 knoflíky tón v tónu, krční lemovka, rovný pas s bočními rozparky. Materiál: 170g/m², 100% česaná prstencová bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

PERFECT DÁMSKÉ POLO 180g Perfect Women

PERFECT DÁMSKÉ POLO 180g Perfect Women - White / M
SOL'S PERFECT Women, dámské piqué polo. Vypasovaný delší střih. Žebrovaný límec a léga se 2 knoflíky, pletené manžety na rukávech, 1 náhradní knoflík. Materiál: 180g/m², 100% česaná prstencová bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

PRIME WOMEN POLO 200gr

PRIME WOMEN POLO 200gr - White / M
SOL'S PRIME Women, Polo 200g / m², Vynikající poměr kvality a ceny. Široká škála barev a velikostí. Vhodné pro reklamní účely ale i jako firemní nebo pracovních oblečení. 65% polyester, 35% prstencová bavlna, 1x1 žebrovaný pletený límec a manžety na krátkých rukávech, vyztužená krční lemovka, 3 knoflíky tón v tónu, zesílené ramenní švy.
S - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku