Reproduktory

Shower speaker Douche

Shower speaker Douche - white
Bezdrátový reproduktor do sprchy s přísavkou na zadní straně. 1 dobíjecí Li-ION 300 mAh baterie je přiložena. Výstup: 3W, 4 Ohm.

Bezdrátový reproduktor bambus Round Bamboo

Bezdrátový reproduktor bambus Round Bamboo - white
Bezdrátový reproduktor z ABS s bambusovým dekorem a LED indikátorem. Dobíjecí 450 mAh lithiová baterie přiložena. Doba hraní cca 3 hod. SD port a AUX/USB kabel. Hands free funkce. Výstup 3W, 3 Ohm a 5V. Bambus je přírodní materiál a proto se může barva produktů mírně lišit. Bambus je přírodní materiál, může dojít k mírným změnám barvy, dekorace a velikosti.

Kultaý bezdrátový reproduktor Round Bass

Kultaý bezdrátový reproduktor Round Bass - white
Bezdrátový reproduktor z ABS s metalickým vzhledem. Dobíjecí baterie. Obsahuje SD kartový port a AUX/ USB kabel. 1 Lithium 450 mAh baterie přiložena. Doba hraní cca 3 hod. Funkce hands free telefonování.

Láhev, reproduktor a ručník Cool

Láhev, reproduktor a ručník Cool - white
Bezdrátový reproduktor - láhev o obejmu 500 ml. Obsahuje ručník z polyesteru o velikosti 30x80 cm. Nabíjecí Li-on 300mAh baterie přiložena. Micro USB kabel přiložen. Výstup: 3W.

Bezdrátový reproduktor Sonictwo

Bezdrátový reproduktor Sonictwo - brown
Bezdrátový reproduktor (2 x 3W) se zabudovaným zesilovačem. Dobíjecí 400 mAh lithium-ion baterie. Doba hraní cca 4 hod. Obsahuje USB nabíjecí kabel.

Bezdrátový reproduktor Rock

Bezdrátový reproduktor Rock - white
Bezdrátový čtvercový reproduktor s textilní přední stranou a pogumovaným vzhledem. Přiložena černá hliníková destička pro potisk Vaším logem. Nabíjecí 450 mAh Lithium ion baterie. Doba hraní cca 3 hod.

Bezdrátový reproduktor bambus Sound Bamboo

Bezdrátový reproduktor bambus Sound Bamboo - white
Bezdrátový reproduktor z ABS s bambusovým dekorem. Světlo na spodní straně. Dobíjecí 450 mAh Li-ion baterie přiložena. Doba hraní cca 3 hod. Výstup 3W, 4 Ohm a 5V. Micro USB kabel přiložen. Bambus je přírodní materiál, může dojít k mírným změnám barvy, dekorace a velikosti.

Bezdrátový hliníkový reprodukt Sound

Bezdrátový hliníkový reprodukt Sound - black
Hliníkový bezdrátový reproduktor s nabíjecí 450mAh baterií a světlem na spodní straně. Doba hraní cca 3 hod. Výstup: 3W, 4 Ohm a 5V. Micro USB kabel přiložený.

Bezdrátový reproduktor Mushroom

Bezdrátový reproduktor Mushroom - white
3W bezdrátový reproduktor ve tvaru houby, s přísavkou. Nabíjecí Lithim 180 mAh baterie. Včetně napájecího kabelu a 3,5mm zástrčky. Doba hraní cca 2 hod.

Bezdrátový reproduktor Sonicone

Bezdrátový reproduktor Sonicone - brown
Bezdrátový reproduktor (1 x 3W) se zabudovaným zesilovačem. Dobíjecí 350 mAh lithium-ion baterie. Doba hraní cca 2 hod. Obsahuje USB nabíjecí kabel.

Reproduktor se světlem Mushroom Light

Reproduktor se světlem Mushroom Light
Bezdrátový reproduktor z ABS ve tvaru houby, s přísavkou. Včetně baterie 180 mAh a nabíjecího kabelu USB. Výkon: 4 Ohm, 5V a 3W. Hrací doba přibližně 2h.

Reproduktor květináč Flor

Reproduktor květináč Flor
Magický květináč s náladovým světlem a bezdrátovým reproduktorem. Reproduktor s výstupem 5W. Hudba může být přehrávána normálně, nebo pomocí dotyku na květině. Dobíjecí Li-ion 1500mAh baterie přiložená. Doba hraní cca 2 hod.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku