Tašky na notebooky

Batoh s ochranou proti krádeži Berlin

Batoh s ochranou proti krádeži Berlin - black
600D 2 barevný polyesterový batoh se zesílenými popruhy s jedním hlavním vnitřním oddílem. Obsahuje jednu vnitřní kapsu na 13'''' laptop a USB nabíjecí kabel. Zipy k hlavnímu oddílu na zadní straně pro větší bezpečnost.

Dvoubarevný batoh Stockholm Bag

Dvoubarevný batoh Stockholm Bag - grey
Batoh na notebook z dvoubarevného polyesteru. Vnitřní kapsa na 15 inch notebook, přední kapsa na zip. Polstrovaná záda a popruhy. Úchytka ke kufru.

2 barevná taška na laptop Stockholm

2 barevná taška na laptop Stockholm - grey
Taška na notebook z dvoubarevného polyesteru. Hlavní kapsa na 15 palcový notebook, přední kapsa na zip. Odnímatelný nastavitelný popruh přes rameno. Úchytka na vozík.

Batoh z 600D polyesteru Riga

Batoh z 600D polyesteru Riga - black
Batoh z 600D dvoubarevného polyesteru s vyztuženým ramením popruhem. Jeden oddíl pro 15 palcový laptop. USB nabíjecí kabel. Magnetické zapínání a přední kapsa na zip.

Taška na notebook Slima Bag

Taška na notebook Slima Bag - black
Taška na 13ti palcový notebook s polstrováním, z polyesteru 600D. 2 barevné tóny, s držadlem a bočním zipem . Včetně držáku na vozík na zadní straně.

Laptop batoh Macau

Laptop batoh Macau
Batoh na 15 palcový notebook s přihrádkami. Včetně několika kapes a držáku pera. Polstrovaná záda a ramenní popruhy. 1680D polyester.

Solární batoh Tokyo Solar

Solární batoh Tokyo Solar
Dvoutónový 600D polyester batoh se zaudovaným solárním nabíjecím panelem s USB portem a kabelem. Doba nabíjení je přibližně 5-6 hodin na přímém slunci. 2 hlavní kapsy. Kapsa na 13'' laptop.

Batoh na laptop Tecnotrek

Batoh na laptop Tecnotrek
600D batoh na 15'' laptop s detaily zpevňujícími materiál. Obsahuje vnitřní kapsu pro 15'' laptop, jednu hlavní kapsu na zip a dvě boční kapsy. Odnímatelný popruh na rameno.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku